6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

Nasz zespół to ludzie, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności w szeroko pojętym świecie Internetu i nowoczesnych Technologii Internetowych. Realizując projekty e-marketingowe oraz serwisy www, odkrywamy wraz z naszymi Klientami ich potrzeby, doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

W swojej codziennej pracy łączymy doświadczenie w tworzeniu projektów interaktywnych z kreatywnością młodego zespołu grafików, projektantów i programistów.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom niezawodnych produktów, które będą spełniać Ich najwyższe oczekiwania.

Do każdego projektu podchodzimy z wielką pasją, co bezwzględnie wpływa na pozytywny efekt. Dzięki indywidualnemu podejściu budujemy godne zaufania, w pełni optymalne i bezpieczne, dostosowane do potrzeb użytkowników produkty, które posiadają 100 % gwarancję najwyższej jakości rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii.

Dokładamy wszelkich starań, by dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz możliwości budżetowych. Wierzymy, że nasze usługi pozwolą osiągnąć zarówno cel wizerunkowy, jak i biznesowe oczekiwania przedsięwzięcia.

Zależy nam nie tylko na Państwa zadowoleniu, ale również na własnej satysfakcji tworzenia, dlatego istotnym elementem pracy naszego zespołu jest dobra komunikacja z Klientem. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia prowadzimy dokładne konsultacje, polegające na analizie oczekiwań, potrzeb i badaniu celów, które chcemy wspólnie osiągnąć podczas projektowania. Budując strategię, skupiamy się na marce. Szczególną uwagę poświęcamy na analizę specyfiki branży, tym samym dobierając docelowy sektor odbiorców produktu. Aby sprostać wszystkim wymaganiom i spełnić oczekiwania naszych Klientów, umożliwiamy dostęp do informacji o postępach wykonanej pracy tak, by Klient mógł w każdym momencie angażować się w kształt i rozwój projektu. Gotowy, zaakceptowany projekt z uwzględnieniem wszelkich sugestii i zmian przechodzi do etapu końcowego, jakim jest wdrożenie.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i propozycje. Naszych Klientów zabezpieczamy uczciwymi umowami opartymi na czytelnie określonych warunkach.


  • Oferujemy udział w ciekawych projektach oraz możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie działań firmy.


  • Oferujemy zarówno doświadczenie naszej kadry oraz gwarancję rzetelnego przygotowania ciekawego projektu.


  • Poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam podnosić jakość świadczonych przez naszą Firmę usług, ulepszać produkty i tworzyć nowe funkcjonalności.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt