6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

Na polskim rynku IT działamy od 2007 roku, odnotowując ciągły i stabilny rozwój. Od samego początku istnienia naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz w najlepszej jakości, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Obsługujemy Klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Do Ich grona należą: instytucje samorządowe, urzędy państwowe, fundacje i stowarzyszenia, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz prężnie rozwijające się firmy usługowe, handlowe i produkcyjne.

Nasz zespół złożony jest z wysokiej klasy specjalistów, rozwijających się pod względem nowoczesnych technologii, pracujących nieprzerwanie nad doskonaleniem oferty naszych konkurencyjnych produktów, dostarczając przy tym najwyższej gwarancji jakość obsługi Klienta.


Doskonale wiemy jak zaprojektować Twoją stronę www czy sklep internetowy, by były one atrakcyjne wizualnie, skuteczne marketingowo, a jednocześnie szybkie i funkcjonalne. Nasze projekty to produkty z najwyższej półki. Pracujemy, wykorzystując najnowsze rozwiązania i standardy światowego Internetu. O jakości świadczonych usług przemawia fakt, że wielu spośród Klientów zechciało udzielić nam referencji, za co bardzo Im dziękujemy.


Specjalizujemy się w dostarczaniu usług hostingowych. Nasze serwery znajdują się w jednym z najnowocześniejszych Data Center w Polsce. Infrastruktura telekomunikacyjna jaką posiadamy zapewnia gwarancję niezawodności działania. Nad bezpieczeństwem całej infrastruktury oraz Państwa stron czuwa wysoko wykwalifikowana kadra administratorów.


Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w konkurencyjnie niskich cenach.

Jesteśmy PARTNEREM Serwisu HRD.pl, który jest własnością firmy Consulting Service, obsługującego ponad ćwierć miliona domen, oficjalnego partnera NASK (Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej) w zakresie rejestracji domen polskich (.pl), EURid w zakresie rejestracji domen europejskich (.eu) oraz partnera światowego lidera rejestracji domen globalnych - firmy Directi.

Jeżeli poszukują Państwo odpowiedzialnego i zaufanego dostawcy usług, zapraszamy do współpracy.


Zajmujemy się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym, ze szczególnym naciskiem na działania określane jako „identyfikacja wizualna”. W pracach nad identyfikacją naszych klientów staramy się tworzyć spójny wizerunek firmy. Kreatywna twórczość oraz proces współpracy projektantów z Klientem skutkuje powstawaniem oryginalnych projektów, pod którymi z dumą składamy swój podpis. Wysoka jakość oraz niezawodność produktów to fundament misji 6art.pl


Dobry marketing to być albo nie być dla biznesu w sieci. Zajmujemy się reklamą firm, wykorzystując kluczowe elementy promocji internetowej, takie jak: serwisy internetowe, pozycjonowanie stron, kampanie bannerowe w lokalnych i ogólnopolskich serwisach internetowych, e-mail newsletter, marketing wirusowy, a także doradztwo i konsulting. To wszystko w celu zwiększenia sprzedaży Państwa towarów i usług na rynku poprzez lokowanie marki i budowanie prestiżu wśród konkurencji.


Wykonujemy pełny zakres usług poligraficznych i introligatorskich. 6art.pl współpracuje z grupą fachowców z długoletnim doświadczeniem w poligrafii i grafice komputerowej. Kreatywność oraz doskonała znajomość rynku są podstawą w tworzeniu prac dla indywidualnych klientów, zaś wysokiej jakości druk cyfrowy pozwala tworzyć wysokiej klasy materiały reklamowe, do których należą przede wszystkim: banery, plakaty, a także billboardy, które swoją estetyką wyróżniają się na tle innych. Naszą propozycję kierujemy głównie do firm, które cenią sobie profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług.


Biuro Obsługi Klienta działa całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dostępni jesteśmy zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania – jesteśmy do dyspozycji.


  • Oferujemy udział w ciekawych projektach oraz możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie działań firmy.


  • Oferujemy zarówno doświadczenie naszej kadry oraz gwarancję rzetelnego przygotowania ciekawego projektu.


  • Poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam podnosić jakość świadczonych przez naszą Firmę usług, ulepszać produkty i tworzyć nowe funkcjonalności.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt