6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

Prowadzisz biznes? Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy? Chcesz szybko i łatwo dotrzeć do tysięcy nowych klientów i odbiorców? Nie musisz już więcej szukać klientów - to oni będą szukali Ciebie! Dzięki 6art.pl zajmiesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie zwane inaczej SEO to nic innego jak Search Engine Optimization – działania promujące serwisy internetowe w wyszukiwarkach. Musimy jednak pamiętać, że SEO jest procesem długofalowym, czasami pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach.

SEM - Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach - ogół działań promocyjnych (kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa - frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki.

Nawet najlepiej wykonana strona z najbardziej atrakcyjną ofertą i najwartościowszą informacją nie zdobędzie rzeszy klientów, użytkowników jeżeli nie będzie promowana w Internecie.

Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie na rynku reklamy internetowej, pozycjonując na szczyty wyszukiwarek Google.pl, Onet.pl, wp.pl, Yahoo.com i bing.com serwisy polskie jak i zagraniczne.

Przy analizowaniu serwisu oceniamy jego wartość aby dostarczyć strategię działania dopasowaną do potrzeb i zapewniać jak najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie.

Pojawienie się w Internecie oraz wypromowanie witryny na pierwszą stronę wyników wyszukiwania to uświadamianie o istnieniu marki firmy. Pozycja w pierwszej dziesiątce daje Twoje firmie możliwość na dotarcie do stałych klientów i pozyskiwanie wciąż nowych odbiorców. Nie musisz wydawać dużych pieniędzy na reklamę - wystarczy, że przeznaczysz na nią co najmniej 150,00 PLN.

Oferujemy pozycjonowanie nowoczesne, efektywne i atrakcyjne cenowo. Stosując zaawansowane metody osiągamy znakomite wyniki, które Klient może na bieżąco śledzić i weryfikować.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. W 6art.pl płacisz tylko i wyłącznie za osiągnięcie odpowiednich pozycji w wynikach wyszukiwania na wybrane przez Ciebie frazy. Jeśli nie osiągniemy obiecanych rezultatów, nic cię to nie kosztuje.

Niezależnie od tego, czy masz małą, czy dużą firmę; czy dopiero wchodzisz na rynek, czy działasz od wielu lat. Mamy nadzieję iż to właśnie Ty zostaniesz naszym nowym klientem i przekonasz się za jak niewiele zyskasz tak wiele, a może więcej niż oczekujesz.

Skontaktuj się z nami już dziś: zadaj pytanie, pozwól wyjaśnić wątpliwości, podaj adres swojej strony a my już będziemy wiedzieli, co zrobić byś dotarł na szczyt. Od 6art.pl otrzymasz bezpłatną konsultację.


 • Zapewniamy kompleksową obsługę związaną
  z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych
  z całego świata, w konkurencyjnie niskich cenach.


 • Hosting w 6art.pl to najlepsza jakość w dobrej cenie. Dostępność usług na poziomie 99% (SLA). Maksymalna wydajność i gwarancja niezawodności działania, czego efektem jest stała dostępność Twojej strony w Internecie.


 • Dzięki elastycznym rozwiązaniom możesz wybrać opcje najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. W usługach 6art.pl proponujemy pojemne konta pocztowe, umożliwiające swobodne przesyłanie informacji bez względu na wielkość przesyłki.


 • Nasz system zapewnia wygodę w zarządzaniu stroną internetową. Nie musisz się znać na językach programowania !


 • Nasze usługi e-marketingowe w wyjątkowo skuteczny sposób łączą pracę i doświadczenie specjalistów.


 • Oferujemy kompleksowe kampanie reklamowe Państwa firm lub produktów w regionie (mieście
  i województwie), wykorzystując lokalne portale informacyjne i gazety.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt