6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

To jak reklama jest ważna dla naszej działalności gospodarczej jest oczywiste. Na całym świecie istnieje wiele mass mediów, które zna praktycznie każdy. Jednak bardzo duże znaczenie odgrywają w życiu każdego człowieka media lokalne, czyli te ukazujące się na niewielkim obszarze i dotykające problemów społeczności w regionie.

Ludzie żyjący w pewnych społecznościach - małych, jak na przykład miasto i tych większych, jak region - są do prasy lokalnej bardzo przywiązani. Dzięki temu nośnikowi otrzymujemy możliwość dotarcia do klientów z najbliższego środowiska.

6art.pl przeprowadzi kompleksowe kampanie reklamowe Państwa firm lub produktów w regionie (mieście i województwie), wykorzystując lokalne portale informacyjne i gazety.

Reklama w lokalnych portalach internetowych może mieć wiele form, od standardowych banerów po reklamę zawierającą elementy interakcji z użytkownikiem, a także indywidualne rozwiązania w zależności od niepowtarzalnych potrzeb klienta. Siatki portali zostały tak zaprojektowane i dostosowane aby reklamodawcy mogli odpowiednio wybierać miejsca reklamowe dla siebie.

Jeśli jesteście Państwo małą firmą produkującą meble, okna, drzwi z montażem, prowadzącą handel czy świadczącą usługi jest to doskonałe rozwiązanie.

Prowadzenie wieloetapowych kampanii wizerunkowych wymaga dogłębnej analizy rynku tak aby niewielkim nakładem finansowym osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Kampanie internetowe, w zależności od potrzeb i oczekiwań, mogą być skierowane wyłącznie do wąskiej grupy odbiorców, ale również szerokiego grona potencjalnych klientów. Koszt takiej kampanii może być w zasięgu ręki każdej średniej firmy.

Należy pamiętać, że pozycje reklamowe w Internecie jak i w gazecie są niestety w większości przypadków limitowane, co oznacza, że w danym momencie tylko kilka firm, może korzystać z najbardziej eksponowanych segmentów i być w grupie polecanych podmiotów lub reklamować się w formie wybranych banerów reklamowych.

Internetowe kampanie reklamowe prowadzimy za pomocą nowoczesnych technologii połączone z tradycyjnymi metodami reklamy. Wszystkie etapy pracy koordynowane są przez naszą agencję, dzięki czemu pozwolą doskonale wypromować każdą firmę lub produkt.

Cechy charakteryzujące skuteczny banner to:
  • przyciągający oko, oryginalny wygląd, wyróżniający się z całej strony
  • treść zwięzła, zmuszająca oglądającego do interakcji - zawierająca pytania i celne, ale krótkie stwierdzenia, nakazujące Internaucie natychmiastowe podjęcie określonych działań. Brak zbędnych informacji
  • jeśli banner jest animowany (np. GIF lub flash) to długość animacji powinna być niewielka, żeby widz się nią nie znudził i nie przestał oglądać przed końcem
  • czas ściągania bannera nie może być długi, najlepiej by reklama była nie większa niż ok. 20 kB
  • powinien mieć określone wymiary (w zależności od wybranego systemu wymiany bannerów) - dlatego tworząc banner, dobrze jest wykonać go w kilku standardowych wielkościach
Internet jest najszybciej rozwijającym się rynkiem na świecie, a prowadzenie kampanii reklamowych w sieci stało się wymogiem obecnych czasów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów kompleksowej reklamy państwa firmy, produkt, bądź usługi.

Szczegółowe informacje na temat kampanii reklamowych udzielamy pod wskazanymi numerami telefonów +48 506 327 412 lub +48 662 509 076 lub w korespondencji e-mail: biuro@6art.pl. Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego.


  • Profesjonalnie zaprojektowany logotyp wywiera ogromny wpływ na budowanie pozytywnej relacji z klientem. Jest niezbędnym elementem istoty i tożsamości marki.


  • Odśwież kreację firmy i przystosuj ją do współczesnych trendów.


  • W poligrafii realizujemy nawet najbardziej wyszukane i wymagające pomysły. Oferujemy wysoką jakość wykonania, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.


  • Doskonała forma prezentacji multimedialnej obiektu lub przestrzeni w pełnej perspektywie 360 stopni dookoła własnej osi i 180 stopni w płaszczyźnie góra-dół, w 100% interaktywne poprzez ruchy kursora na ekranie.


  • Twoja firma pośród 500 milionów aktywnych użytkowników, z każdego miejsca na ziemi, bez ograniczeń grupy wiekowej.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt