6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

Konta e-mail stały się obecnie powszechną i najtańszą metodą wymiany informacji. Poczta internetowa już dziś jest nieodzownym narzędziem pracy wiekszości firm. Dzięki elastycznym rozwiązaniom możesz wybrać opcje najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. W usługach 6art.pl proponujemy pojemne konta pocztowe, umożliwiające swobodne przesyłanie informacji bez względu na wielkość przesyłki.


Otrzymując od 6art.pl konto pocztowe, dostajesz możliwość korzystania ze skrzynek e-mail przez stronę WWW, WAP i za pomocą każdego programu pocztowego. Swoją skrzynkę email możesz bez przeszkód skonfigurować w dowolnym Kliencie poczty elektronicznej, np: Outlook, OutlookExpress, WindowsLive, Thunderbird, TheBat!, Mail i innych, w tym także na urządzeniach mobilnych.

Otrzymujesz również pomoc techniczną, gdy nie będziesz mógł sobie z czymś poradzić. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@6art.pl

Brak reklam
6art.pl nie wysyła żadnych reklam. Oferowane przez nas usługi są w pełni komercyjne, nie udostępniamy Twoich danych osobowych i adresu e-mail innym firmom.Zabezpieczenia przed SPAM’em
Wszystkie skrzynki są chronione przed SPAM’em. Dodatkowo, każdy użytkownik może stworzyć własną "czarną listę" nadawców, od których poczta nie będzie trafiała do skrzynki.

Skanujemy pocztę przed wirusami
Technologie 6art.pl ochronią skutecznie Twój komputer przed wirusami oraz robakami podróżującymi drogą e-mail.

Obsługa poczty
Pocztę w 6art.pl możesz wysyłać i odbierać przez stronę WWW, WAP oraz używając dowolnego programu pocztowego, obsługującego standardy POP3 (protokół odbioru poczty z serwera) oraz SMTP (protokół wysyłki poczty), a także za pomocą protokółu IMAP - (Internet Message Access Protocol) - protokół pocztowy zaprojektowany jako następca POP3. Pozwala na ściągnięcie nagłówków wiadomości i wybranie, które z wiadomości chcemy ściągnąć na komputer lokalny. To także wykonywanie wielu operacji, zarządzanie folderami i wiadomościami.

Panel administracyjny i właściwości poczty 6art.pl
System pocztowy, oprócz podstawowych właściwości, ma wbudowaną książkę adresową, w której możesz bezpiecznie przechowywać swoje kontakty, edytor HTML oraz ma możliwość dodawania grafik do wiadomości.

Dzięki wbudowanej wyszukiwarce, błyskawiczne wyszukiwanie wiadomości pozwoli Ci zaoszczędzić czas na przeszukiwaniu całej korespondencji.

W naszych usługach otrzymujesz dostęp do wielu opcji, m.in.: edycji aliasów, adresu prezentacyjnego - u odbiorcy w polu adres e-mail będzie widoczne Twoje imię i nazwisko, np. jan.kowalski@6art.pl, opcji zmiany hasła, tworzenia folderów, autoresponder - automatyczna odpowiedź na przychodzącą wiadomość - opcja bardzo przydatna, gdy jesteś np. na ważnym spotkaniu, delegacji, czy na wakacjach!

14-dniowy okres testowy
Konto jest uruchamiane w ciągu 24 godzin, w dniach roboczych po wypełnieniu formularza, a usługa jest aktywna przez 14 dni. Ten okres dajemy Państwu na dokładne, bezpłatne wypróbowanie usługi. Dzięki temu będą Państwo mogli się przekonać o trafnym wyborze, jeszcze przed dokonaniem płatności.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy.

Biuro Obsługi Klienta, tel. (22) 378 26 12, email: biuro@6art.pl lub z Działem Obsługi Hostingu hosting@6art.pl


 • Zapewniamy kompleksową obsługę związaną
  z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych
  i narodowych z całego świata,
  w konkurencyjnie niskich cenach.


 • Hosting w 6art.pl to najlepsza jakość w dobrej cenie. Dostępność usług na poziomie 99% (SLA). Maksymalna wydajność i gwarancja niezawodności działania, czego efektem jest stała dostępność Twojej strony w Internecie.


 • Chcesz szybko i łatwo dotrzeć do tysięcy nowych klientów i odbiorców? Nie musisz już więcej szukać klientów - to oni będą szukali Ciebie! Dzięki 6art.pl zajmiesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach.


 • Dzięki elektronicznemu systemowi handlu Twoje produkty są dostępne dla Klientów z całego świata bez ograniczeń, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy minimalnych kosztach utrzymania.


 • Twoja firma pośród 500 milionów aktywnych użytkowników, z każdego miejsca na ziemi,
  bez ograniczeń grupy wiekowej.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt