6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klientaXXI wiek jest uznany za "złoty wiek Internetu". Każda działalność i biznes prowadzony w sposób tradycyjny w chwili obecnej staje się wąskim gardłem popytu. Dlatego strona internetowa stanowi nieodłączny element identyfikacji każdej firmy na rynku. Dziś jest to bardzo ważne narzędzie marketingowe w prowadzonym biznesie, które po przez sieć umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy.
Dzięki autorskiemu systemowi 6art CMS będą Państwo mogli samodzielnie aktualizować stronę internetową bez ingerencji w kod źródłowy - bez znajomości języka XHTML czy też innych języków programowania.
Dzięki elektronicznemu systemowi handlu możliwa jest sprzedaż towarów Klientom z całego świata bez ograniczeń, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy minimalnych kosztach utrzymania. To właśnie dlatego sklepy internetowe stanowią obecnie najpopularniejszą drogę robienia zakupów, a także najlepsze źródło dochodów.
6art.pl jest jedyną z niewielu firm działających na Polskim rynku IT, która oferuje swoim Klientom niestandardowy sposób użytkowania biznesowej strony WWW w modelu rozliczeń abonamentowych. Oferta skierowana jest dla firm, które nie chcą angażować dużych środków finansowych na uruchomienie profesjonalnej strony internetowej.
Jedną z podstaw skutecznej sprzedaży internetowej w serwisach aukcyjnych jest odpowiednio przygotowana, indywidualna, oryginalna i atrakcyjna szata graficzna stanowiąca szablon Allegro. To właśnie wygląd strony oferowanego przedmiotu jest najistotniejszym czynnikiem przy wyborze towaru w serwisie aukcyjnym Allegro i to właśnie on będzie stanowić idealną reklamę Państwa działalności w Internecie.
Facebook to największy i najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Łączy ponad 500 milionów aktywnych użytkowników, z każdego miejsca na ziemi, bez ograniczeń grupy wiekowej. 50% użytkowników Facebooka loguje się na portalu codziennie, z pewnością są tam także Państwa przyszli klienci. Co miesiąc użytkownicy Facebooka poświęcają mu 700 miliardów minut.
  • Nasze strony posiadają unikalną szatę graficzną i intuicyjny, oryginalny styl.


  • Nasz system zapewnia wygodę w zarządzaniu stroną internetową. Nie musisz się znać na językach programowania !


  • Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w konkurencyjnie niskich cenach.


  • Hosting w 6art.pl to najlepsza jakość w dobrej cenie. Dostępność usług na poziomie 99% (SLA). Maksymalna wydajność i gwarancja niezawodności działania, czego efektem jest stała dostępność Twojej strony w Internecie.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt