6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta


BeDar "Galeria Zawodzie"
Największy Salon Wizytowy na Podkarpaciu, posiadający w swojej ofercie 1000 sukienek. Kluczowi dostawcy towaru to firmy z całego kraju.

Zobacz on-line

BeDar "Kwadraciak"
Największy Salon Wizytowy na Podkarpaciu, posiadający w swojej ofercie 1000 sukienek. Kluczowi dostawcy towaru to firmy z całego kraju.

Zobacz on-line

Hotel Krosno Nafta - apartamenty „de lux”
Ekskluzywne pokoje idealne dla gości podróżujących w interesach, szukających odpoczynku i komfortu. Ich wyposażenie pozwala na prace, odpoczynek i relaks. Nafta uchodzi dziś za najlepszy obiekt hotelowo - gastronomiczny w regionie południowo – wschodniej Polski.

Zobacz on-line

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie
Biblioteka wspomaga proces kształcenia oferując księgozbiór ściśle dostosowany do potrzeb studentów. Obecnie zbiór biblioteczny liczy ponad 59 tys. woluminów oraz 4 tys. zbiorów specjalnych. Prenumerata obejmuje ponad 100 tytułów gazet i czasopism (także obcojęzycznych).

Zobacz on-line

Momenti Italiani
Lodziarnio-kawiarnia mieszcząca się na I piętrze galerii handlowej Millenium Hall w Rzeszowie. Oferuje lody przygotowane z użyciem naturalnych składników, bez dodatku konserwantów.

Momenti Italiani jest wspaniałym miejscem, aby napić się doskonałej włoskiej kawy Omkafe oraz znaleźć szeroki wybór pucharów lodowych.

Zobacz on-line

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza - sala widowiskowa
Instytucją kultury realizująca zadania w dziedzinie wychowania, edukacji i upowszechniania kultury wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi działalność międzynarodową skierowaną na kraje pogranicza, w celu prezentacji i rozwoju kultury narodów pogranicza oraz budowania międzykulturowego dialogu.

Zobacz on-line

„Green” - z myślą o Twoim domu
Sklep z artykułami gospodarstwa domowego, między innymi: szkło, sztućce, porcelana, artykuły dekoracyjne oraz tekstylia domowe. Różnorodności asortymentu, dobra jakość produktów. Partner największych w Polsce fabryk.

Zobacz on-line

Akademi Street Wear Shop
AKADEMI to wyjątkowy sklep odzieżowy promujący miejski i oryginalny styl ubierania się w Krośnie. Inspiracje czerpie z muzyki, sportu i szeroko rozumianej kultury ulicy.

Zobacz on-line  • W poligrafii realizujemy nawet najbardziej wyszukane i wymagające pomysły. Oferujemy wysoką jakość wykonania, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.


  • Profesjonalnie zaprojektowany logotyp wywiera ogromny wpływ na budowanie pozytywnej relacji z klientem. Jest niezbędnym elementem istoty i tożsamości marki.


  • Odśwież kreację firmy i przystosuj ją do współczesnych trendów.


  • Twoja firma pośród 500 milionów aktywnych użytkowników, z każdego miejsca na ziemi, bez ograniczeń grupy wiekowej.


  • Oferujemy kompleksowe kampanie reklamowe Państwa firm lub produktów w regionie (mieście i województwie), wykorzystując lokalne portale informacyjne i gazety.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt