6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

6art.pl jest jedyną z niewielu firm działających na Polskim rynku IT, która oferuje swoim Klientom niestandardowy sposób użytkowania biznesowej strony WWW w modelu rozliczeń abonamentowych.

Oferta skierowana jest dla firm, które nie chcą angażować dużych środków finansowych na uruchomienie profesjonalnej strony internetowej.

Usługa cieszy się niską, stałą opłatą miesięczną, zamiast większej inwestycji wypłacalnej od ręki. Dzięki takim świadczeniom nie musicie Państwo uiszczać opłaty za projekt i wykonanie strony www. Wystarczy płacić za każdy miesiąc jej efektywnego użytkowania, wraz ze wsparciem trwającym przez cały okres trwania umowy. Po zakończeniu trwania umowy, istnieje możliwość kontynuacji abonamentu lub wykupienia strony czy też rezygnacji z jej prowadzenia.

W każdym z pakietów abonamentowych otrzymacie Państwo indywidualną grafikę, e-mail, domenę, hosting, kopie bezpieczeństwa oraz miesięczną aktualizację strony internetowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oprócz statycznej konfiguracji produktu, stajemy się liderem w dostosowywaniu oferty do indywidualnych potrzeb.

6art.pl w abonamencie zapewnia:

Aktualizację witryny
Nowy towar, produkty lub usługi, a może zmiana cen? Od dziś już nie musisz robić tego sam. Wyślij e-mail ze zmianami, a pojawią się na stronie w terminie (48h) dwóch dni roboczych.

Gwarancja jakości świadczeń
Zapewniamy Państwu GWARANCJĘ JAKOŚCI. Witryna www w naszym abonamencie działa nieprzerwanie przez 99,9% czasu. Pozostały czas przeznaczony jest na aktualizacje Państwa strony lub serwera usług.

Usługa w 14 dni
Szybka realizacja usługi to zaleta strony w abonamencie. Od chwili, gdy otrzymamy komplet materiałów od Państwa, strona zostanie uruchomiona w okresie 14 dni roboczych.

Na 12 miesięcy z możliwością rezygnacji
Stronę utrzymujemy minimum 12 miesięcy, co jest objęte umową w rozliczeniu abonamentowym z góry za każdy nadchodzący miesiąc. Umowę w każdej chwili mogą Państwo wypowiedzieć bez konieczności podawania przyczyny, płacenia kar czy ponoszenia dodatkowych kosztów.

CMS z witryną w abonamencie
Proponujemy Państwu stronę internetową z autorskim panelem administracyjnym do zarządzania treścią. Dzięki autorskiemu systemowi 6art CMS będą Państwo mogli samodzielnie aktualizować stronę internetową bez ingerencji w kod źródłowy, bez znajomości języka XHTML czy też innych języków programowania.

Jest to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie przez naszych Klientów, którzy cenią funkcjonalność, możliwość samodzielnej i szybkiej edycji treści, galerii zdjęć czy dokumentów do pobrania na swojej stronie WWW.

Twoja strona z szablonu
W naszej ofercie posiadamy mnóstwo szablonów podzielonych na różne grupy tematyczne, które w prosty i szybki sposób można wynająć. Aby to zrobić lub wykupić na własność stronę, należy wyszukać wśród naszego zbioru szablonów tego, który najbardziej odpowiada wizualnie i tematycznie do danej branży.


  • Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w konkurencyjnie niskich cenach.


  • Hosting w 6art.pl to najlepsza jakość w dobrej cenie. Dostępność usług na poziomie 99% (SLA). Maksymalna wydajność i gwarancja niezawodności działania, czego efektem jest stała dostępność Twojej strony w Internecie.


  • Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w konkurencyjnie niskich cenach.


  • Dzięki elastycznym rozwiązaniom możesz wybrać opcje najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. W usługach 6art.pl proponujemy pojemne konta pocztowe, umożliwiające swobodne przesyłanie informacji bez względu na wielkość przesyłki.


  • Nasz system zapewnia wygodę w zarządzaniu stroną internetową. Nie musisz się znać na językach programowania !


  • Nasze usługi e-marketingowe w wyjątkowo skuteczny sposób łączą pracę i doświadczenie specjalistów.


  • Fotokody (QR Code) - najnowsza strategia marketingowa wykorzystywana jako środek komunikacji z klientem, a także w życiu codziennym w każdym środowisku.

© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt