6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

Facebook to największy i najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Łączy ponad 500 milionów aktywnych użytkowników, z każdego miejsca na ziemi, bez ograniczeń grupy wiekowej.

50% użytkowników Facebooka loguje się na portalu codziennie, z pewnością są tam także Twoi przyszli klienci. Co miesiąc użytkownicy Facebooka poświęcają mu 700 miliardów minut.

Dlaczego Twoja firma powinna się nim zainteresować?

Ponieważ istnieje ponad 160 000 000 obiektów z którymi ludzie mogę nawiązywać interakcje (strony, grupy, wydarzenia), a przeciętny użytkownik jest połączony z 60 grupami, wydarzeniami czy stronami. Przeciętny user w sieci generuje około 70 różnych treści. W skali globalnej, to ponad 25 000 000 000 treści jest udostępnianych przez użytkowników Facebooka każdego miesiąca.Ciągła interakcja i komunikacja między użytkownikami - to właśnie Facebook.

6art.pl Swoim Klientom proponuje założenie i profesjonalne prowadzenie strony (FanPage) na portalu Facebook. Tematyka i strategia działań dla każdej strony jest precyzyjnie dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klienta. Budowana w ten sposób społeczność wokół marki umożliwia stałą komunikację z aktualnymi i potencjalnymi Klientami.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety abonamentowe w skład w których wchodzą usługi świadczone w ciągu jednego miesiąca przy założeniu podpisania umowy na okres minimum 12 miesięcy.

W ramach każdego pakietu oferujemy doradztwo polegające na wyznaczeniu celu zakładanego profilu, założenie profilu oraz projekt kreacji graficznej Fan Page’a, w którego w skład wchodzi cover, jakim jest zdjęcie w tle oraz zdjęcie profilowe, tzw. miniaturka. Elementy te stanowią identyfikację Państwa Fan Page’a na portalu Facebook. Na stronie głównej oferujemy utworzenie zakładki startowej z grafiką reklamową, którą ujrzą wszyscy potencjalni fani odwiedzający stronę.

Na podstawie dostarczonych materiałów dodamy treści oraz utworzymy foto albumy i dodamy zdjęcia firmy, produktów, etc.

Każdy profil skonfigurujemy według ogólnych norm bezpieczeństwa oraz dostosujemy ustawienia prywatności według Państwa zaleceń.

6art.pl prowadzi w ramach pakietów abonamentowych aktualizację Fan Page’a w skład której wchodzi tworzenie wpisów na tablicy na podstawie informacji dostarczanych mailowo przez zleceniodawcę lub telefonicznie. Prowadzenie dialogu z fanami (komentarze, opinie).

W pakiet aktualizacji wchodzi również monitoring i moderacja wpisów komentarzy dodawanych na tablicy przez użytkowników. Na Państwa stronie Fan Page nie zabraknie stałej aktualizacji galerii, informowanie użytkowników o wydarzeniach specjalnych w Państwa firmie, organizowania konkursów ect... Zadbamy o ciekawą zawartość FanPage’a i powiększanie grona fanów.Zamieszczamy wypowiedzi na innych popularnych FanPage’ach w celu pozyskania fanów profilu. Nadzorujemy kampanie reklamowe na Facebooku, a także przeprowadzamy sondy, tworzymy i nadzorujemy „wydarzenia”.

Udostępniamy widget FaceBook (wtyczki) do zaimplementowania na własną stronę www Klienta (np.: Like Button, Send Button, Subscribe Button czy Activity Feed). Zapewniamy pełna obsługa programistyczna i graficzna.

Dostarczamy naszym Klientom statystyki odwiedzin profilu.

Abonament Pakiet MiniFB Pakiet ProFB Pakiet BiznesFB
Projekt kreacji graficznej profilu cover (zdjęcie w tle), zdjęcie profilowe (miniaturka) + + +
Ważne wydarzenia w historii firmy (Kamienie Milowe) 1 3 5
Przygotowanie zakładki "o firmie" + + +
Przygotowanie galerii zdjęć 1 3 5
Przygotowanie galerii video (uploud filmu w ilości sztuk) 2 3 4
Liczba wpisów na tablicy w dni robocze 5 10 20
Liczba wpisów na tablicy w weekend i święta 2 4 6
Liczba aktywności w miesiącu (wpisy lub komentarze na innych fanpage'ach) 3 6 10
Ankieta co 3 tyg. co 2 tyg. co 1 tyg.
Quiz 1 / na 30 dni 2 / na 30 dni 3 / na 30 dni
Tworzenie i nadzór wydarzeń 2 3 4
Widget FaceBook na Twoją stronę www 1 stały 2 stałe 3 stałe
Kampania reklamowa 2 4 6
Dostosowanie ustawień prywatności + + +
Raport, statystyki + + +
Cena promocyjna / m-c *
(przez pierwsze 6 miesięcy w przypadku umowy zawartej na 24 miesięcy)
70 zł netto 150 zł netto 250 zł netto
Cena bez promocji / m-c 100 zł netto 200 zł netto 300 zł netto


Wykorzystaj potencjał, jaki tkwi w Facebooku.

Należy pamiętać, że strony internetowe niepowiązane z Facebookiem tracą już dzisiaj na wartości.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i bieżącej aktualizacji profilu Twoja strona Fan Page każdego dnia będzie widoczna dla tysięcy użytkowników Facebooka. Poprowadzimy Twój profil na Facebooku i zbudujemy trwałe relacje z użytkownikami. Należy pamiętać, że odpowiednio przygotowane wpisy i komentarze budują wizerunek firmy świadomej trendów i potrzeb Klientów, otwartej na ich oczekiwania, nowoczesnej i przyjaznej.

Kreowanie wizerunku firmy nowoczesnej i wzrost jej rozpoznawalności to tylko niektóre z zalet prowadzenia kampanii na portalu Facebook. Dla Państwa zadbamy o jak największą liczbę interakcji z użytkownikami, którzy staną się ambasadorami marki firmy i będą ją promować tylko dlatego, że są zadowoleni z jej usług.

Facebook jest najdynamiczniej rozwijającym się portalem społecznościowym na całym świecie. Jego sukces jest główną zasługą aktywnych użytkowników. Ich zaangażowanie może przełożyć się także na sukces Państwa firmy.

Powierz wizerunek i promocję swojej firmy sprawdzonym fachowcom.

Znak towarowy facebook jest wykorzystywany w celach informacyjnych. 6art.pl nie ma nic wspólnego z korporacją Facebook, Inc. P.O. Box 10005, Palo Alto, CA 94303. 6art.pl zajmuje się budową fanpage oraz prowadzeniem kampanii CPC/CPM dla klientów portalu facebook.com.


  • Twoja firma pośród 500 milionów aktywnych użytkowników, z każdego miejsca na ziemi, bez ograniczeń grupy wiekowej.


  • Daj się poznać w sieci! Dzięki atrakcyjnemu i funkcjonalnemu serwisowi www!


  • Nasze usługi e-marketingowe w wyjątkowo skuteczny sposób łączą pracę i doświadczenie specjalistów.


  • Fotokody (QR Code) - najnowsza strategia marketingowa wykorzystywana jako środek komunikacji z klientem, a także w życiu codziennym w każdym środowisku.


  • Oferujemy kompleksowe kampanie reklamowe Państwa firm lub produktów w regionie (mieście i województwie), wykorzystując lokalne portale informacyjne i gazety.


  • Doskonała forma prezentacji multimedialnej obiektu lub przestrzeni w pełnej perspektywie 360 stopni dookoła własnej osi i 180 stopni w płaszczyźnie góra-dół, w 100% interaktywne poprzez ruchy kursora na ekranie.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt