6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

XXI wiek jest uznany za "złoty wiek Internetu". Każda działalność i biznes prowadzony w sposób tradycyjny w chwili obecnej staje się wąskim gardłem popytu. Dlatego strona internetowa stanowi nieodłączny element identyfikacji każdej firmy na rynku. Dziś jest to bardzo ważne narzędzie marketingowe w prowadzonym biznesie, które po przez sieć umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy.

Czy Ty zastanawiasz się co w tej chwili robi wielu użytkowników Internetu? Otóż prawdopodobnie wielu z nich przegląda oferty umieszczone na stronach internetowych z branży Twojej firmy. I wielu z nich nie wie, że tracą możliwość poznania Ciebie i Twojej propozycji jeśli nie posiadasz własnej profesjonalnie wykonanej strony www.

Wszystkim naszym Klientom, którzy dopiero zdają sobie z tego sprawę staramy się profesjonalnie uświadomić o potędze jaka tkwi informacji elektronicznej.

Zespół 6art.pl stworzy stronę, która stanie się wizytówką Państwa firmy w wirtualnym świecie, zachęcając tym samym potencjalnych klientów do korzystania z oferowanych przez Państwa usług.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć serwisy różnego formatu, począwszy od jednostronicowych wizytówek firm, po rozbudowane bazodanowe aplikacje internetowe, systemy prezentacji towarów i usług, sklepy internetowe do pełnych rozwiązań korporacyjnych. Wykonujemy również wortale i portale tematyczne.

Większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy go do Państwa potrzeb. Wciąż udoskonalamy swe umiejętności i szukamy na nowo inspiracji, co pozwala nam każde zlecenie uczynić wyjątkowym i niepowtarzalnym

Usługa tworzenia strony, obejmuje przede wszystkim opracowanie graficzne strony, wykonanie witryny od strony programistycznej, konfiguracje usług hostingowych oraz publikacje kompletnego serwisu w Internecie. Na wszystkich etapach pracy konsultujemy oraz przedstawiamy Państwu do akceptacji kolejne elementy wchodzące w skład realizacji. Prace nad stroną na każdym etapie są koordynowane przez managera projektu, który posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie pozwalające na doradztwo na wysokim poziomie. Dzięki temu mamy pewność ze efekt końcowy spełni Państwa oczekiwania i będzie możliwy do osiągnięcia w jak najkrótszym czasie.

Każdy wykonany przez nas projekt spełnia wszelkie aktualne normy i standardy technologiczne (W3C - World Wide Web Consortium). Tworzymy strony internetowe przy wykorzystaniu języków PHP, HTML, JAVA SCRIPT, FLASH. Kod strony piszemy ręcznie optymalizując go pod wyszukiwarkę Google. Dzięki naszym staraniom strony są przygotowane, by osiągać jak najwyższe pozycje w wyszukiwarkach, ponieważ dbamy aby były pod tym kątem zoptymalizowane.

Posiadamy korzystne, konkurencyjne ceny. Zapewniamy pomoc przy rezerwacji domen oraz konfiguracji serwera. W ofercie posiadamy również aktualizację oraz pozycjonowanie, więc zajmujemy się wszystkim co związane z realizacją projektu. Obsługujemy Klientów kompleksowo, co pozwala Państwu na oszczędzenie czasu oraz optymalizację kosztów.

Nasza specjalność to również tworzenie stron internetowych w oparciu o autorski system CMS, bardzo przyjazny i intuicyjny. Jest to narzędzie, w którym łatwy w użyciu panel administracyjny, umożliwia błyskawiczną, samodzielną edycję i aktualizację treści bez konieczności posiadania wiedzy informatycznej, tak aby informacje zawarte na stronie były zawsze aktualne.

Tworzymy serwisy Biuletynu Informacji Publicznej BIP ośrodków samorządowych, politycznych i wewnętrznych systemów urzędowych.

Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania klientów chcących przeznaczyć mniejsze środki finansowe na poczet projektowania i tworzenia stron www, serwisów aukcyjnych, stron katalogów tematycznych, portali społecznościowych, lub chcących uruchomić sklep internetowy a kończąc na prostej stronie wizytówce czy szablonie Allegro.

Na życzenie klienta zajmujemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją już istniejących serwisów www.

Oferujemy usługi projektowania stron www dla klientów z całej Polski.
Przyjmujemy drogą elektroniczną materiały merytoryczne (tekstowe i graficzne) do zamieszczenia na stronach www. Klient mający siedzibę w odległej części kraju oszczędza czas i pieniądze na wizyty, a sam proces finalizacji usługi przebiega sprawnie.

Wraz z doskonałym projektem strony internetowej staramy się, aby zapewnić Państwu satysfakcję ze współpracy z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, iż nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa, a kolejny profesjonalny i rzetelnie wykonany serwis powstanie właśnie pod Państwa adresem internetowym.

Nie czekaj, tylko pomóż sobie w dotarciu do wielu klientów!  • Daj się poznać w sieci! Dzięki atrakcyjnemu i funkcjonalnemu serwisowi www!


  • Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w konkurencyjnie niskich cenach.


  • Skorzystaj z wyjątkowej oferty 6art.pl w 2013 Roku ! Hosting w pakiecie ze stroną www i sklepem internetowym !


  • 6art.pl jest jedyną z niewielu firm działających na Polskim rynku IT, która oferuje swoim Klientom niestandardowy sposób użytkowania biznesowej strony WWW w modelu rozliczeń abonamentowych.


  • Chcesz szybko i łatwo dotrzeć do tysięcy nowych klientów i odbiorców? Nie musisz już więcej szukać klientów - to oni będą szukali Ciebie! Dzięki 6art.pl zajmiesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt