6art home    6art mapa    6art mail
Praca i kariera     |     Panel klienta

Dzięki autorskiemu systemowi 6art CMS będą Państwo mogli samodzielnie aktualizować stronę internetową bez ingerencji w kod źródłowy - bez znajomości języka XHTML czy też innych języków programowania.

Jest to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie przez naszych Klientów - ceniących funkcjonalność, możliwość samodzielnej i szybkiej edycji treści na swojej stronie WWW.

6art CMS jest systemem dostosowanym i zoptymalizowanym do indywidualnych potrzeb Klienta na podstawie wcześniej przeprowadzonej analizy. Nie sprzedajemy hurtowo naszych rozwiązań programistycznych ! Nie sprzedajemy automatów ! System zarządzania treścią jest dostosowany do Twojej strony www.

Dzięki stałemu rozwojowi aplikacji poprzez nasz zespół gwarantujemy 100% bezpieczeństwa i zgodności z aktualnymi standardami.Najważniejszymi atutami oprogramowania CMS jest intuicyjność w aktualizacji strony WWW, co znacznie skraca czas poświęcony na publikacje treści oraz niezbędnych materiałów.

Aplikację wdrażamy w 90% wykonywanych projektów, a korzyści które przynosi są bardzo cenione przez naszych klientów.

Efekt i oszczędność pracy
Dzięki systemowi 6art CMS zarządzanie strukturą strony internetowej stanowi intuicyjne i proste działanie. Stwarza to ogromne możliwości utrzymania dynamiki zmian w serwisie. Przekazywanie odbiorcom serwisu aktualnych informacji staje się obecnie rzeczą priorytetową, a internauci oczekują nieustannych zmian na stronach internetowych nowoczesnych firm.

Główne zalety systemu 6art CMS:
System oparty jest na standardowej przeglądarce internetowej łączącej się z serwerem za pośrednictwem dostępu do Internetu. Dlatego aktualizacja strony możliwa jest z dowolnego komputera z dowolnego miejsca. Nasz system nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerze.

Szybkie dodawanie i edytowanie informacji. Wbudowany edytor wysiwyg na wzór edytora tekstu dzięki któremu formatowanie tekstu jest szybkie i nie wymaga znajomości języków programowania. W prosty sposób pogrubisz czcionkę na swojej stronie lub wstawisz zdjęcie. Edycji zawartości strony może dokonać osoba posiadająca podstawowe umiejętności pracy z narzędziami pakietu MS Office takim jak na przykład Word.

Łatwe wgrywanie plików na serwer oraz swobodne zarządzanie galeriami zdjęć, wystarczy dodać zdjęcia - miniatury tworzą się automatycznie z estetycznym powiększaniem fotografii.

Możliwość wprowadzania czasowych i miejscowych komunikatów dla użytkownika. Wyjeżdżasz na urlop ? Twoja firma nie pracuje przez pewien okres czasu ? Masz możliwość ustawić komunikat dla użytkowników widoczny na stronie głównej.

Systemem zarządzać może grupa osób posiadająca uprawnienia. Wielosesyjność pozwala na pracę kilku osób w tym samym czasie, identyfikując się w systemie swoją nazwą użytkownika, hasłem oraz unikalnym ID.

Zaawansowane statystyki poszczególnych działów lub konkretnych podstron strony www. System CMS szczegółowo monitoruje aktywność użytkowników na poszczególnych podstronach Twojej witryny.

Intuicyjne i przystępne menu systemu 6art CMS. Wszystkie najważniejsze funkcje systemu są zaprezentowane za pomocą ikon na stronie głównej. Na życzenie klienta możemy przygotować inne menu, dodać lub usunąć poszczególne elementy.

6art.pl - Systemy CMS

Mam już swoją stronę internetową ? Czy mogę mieć taki system u siebie ? Żaden problem! Jesteśmy w stanie "podłączyć" każdą stronę html do systemu 6art CMS.  • Rozwój firmy pod Twoją kontrolą!


  • Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w konkurencyjnie niskich cenach.


  • Hosting w 6art.pl to najlepsza jakość w dobrej cenie. Dostępność usług na poziomie 99% (SLA). Maksymalna wydajność i gwarancja niezawodności działania, czego efektem jest stała dostępność Twojej strony w Internecie.


  • Chcesz szybko i łatwo dotrzeć do tysięcy nowych klientów i odbiorców? Nie musisz już więcej szukać klientów - to oni będą szukali Ciebie! Dzięki 6art.pl zajmiesz czołowe pozycje w wyszukiwarkach.


  • Dzięki elektronicznemu systemowi handlu Twoje produkty są dostępne dla Klientów z całego świata bez ograniczeń, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy minimalnych kosztach utrzymania.
© 6art.pl | biuro[at]6art.pl - +48 22 378 26 12 lub + 48 506 327 412 | O firmie | Polityka prywatności | Mapa strony | Kontakt